שיווק דיגיטלי וקידום אתרים

קידום ממומן

אם יש לכם מוצר עונתי כלשהוא, מוצר שזה הזמן שלו ובעוד חודשים הוא כבר לא יהיה רלוונטי או אם אתם רוצים לפרסם משהו מעכשיו לעכשיו, רוצים לראות תוצאות מהירות קידום ממומן הוא בשבילכם.

קידום ממומן הוא קמפיין פרסומי שמתבסס על ביטויי מפתח כמו בקידום האורגני אך הוא עובד בשיטה שונה.
אתם מחליטים על ביטויי המפתח אותם אתם רוצים לפרסם ומחליטים על סוג המודעה והמלל שלה וכל מי שמחפש את הביטוי הספציפי יראה את המודעה שלכם יחד עם המודעות של המתחרים שלכם.

יש פרמטרים שונים של גוגל לבחירת המודעה שתוצג במקום גבוה יותר וביניהם הצעת מחיר, רלוונטיות של דף הנחיתה ורלוונטיות של המודעה לגולש ואם אתם מרגישים שכל הדברים האלו הם כמו סינית בשבילכם, אתם צריכים לפנות לחברת Pirsumyashir שתנהל את הקמפיין עבורכם

יתרונות הקידום הממומן

קידום ממומן הוא בעל כמה יתרונות שחשוב לדעת עליהם. הראשון הוא השליטה שלכם בתקציב, אתם מחליטים כמה אתם מוכנים לשים על קמפיין כזה ובהתאם הוא מנוהל.

היתרון השני הוא זמן הופעת המודעות שגם עליהן יש לכם שליטה מלאה (כך לדוגמא אם אתם לא רוצים שהמודעה שלכם תופיע בשבת או רק בשעות ספציפיות אתם יכולים להגדיר זאת בקלות) אך היתרון המשמעותי ביותר של קידום ממומן הוא מהירות ההופעה במנוע החיפוש של גוגל.

שלא כמו בקידום אורגני שלוקח חודשים, בקידום ממומן תוך שעתיים הקמפיין שלכם יכול להתפרסם ואתם יכולים להתחיל ולראות כניסות לאתר שלכם או לחנות שלכם.

קידום בצורה ממומנת עושים רק עם Pirsumyashir

אם אתם מחפשים את החברה המובילה בישראל שתעשה לכם קידום ממומן אתם צריכים להכיר את Pirsumyashir.
חברת Pirsumyashir היא חברה שמובילה את תחום הפרסום באינטרנט בארץ בשנים האחרונות ובין השאר היא מנהלת קמפייניים ממומנים בגוגל.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם החברה, לקבל ייעוץ מקצועי ואיכותי וכמובן להחליט על הקמפיין אותו אתם צריכים.

אז קדימה למה אתם מחכים? פנו עוד היום ל- Pirsumyashir וקבלו מענה מהיר ויעיל וצוות מקצועי מן השורה הראשונה.