שיווק דיגיטלי וקידום אתרים

קידום באינטרנט לחברות

שיווק אתרים כמו גם קידום באינטרנט לחברות ועסקים הם תחומים מורכבים, כאשר ניתן לראות שהם הולכים ומתפתחים לפי השינויים והעדכונים שחברת גוגל עורכת באלגוריתמים של מנועי החיפוש שלה. גוגל היא חברה עסקית, לה שליטה רבה כיום על תחום החיפוש ברשת. מנוע החיפוש של גוגל הוא הפופולרי ביותר בעולם, כך שכולם רוצים להיות ראשונים בגוגל. אחת הדרכים להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל לעסקים.

אז איך זה עובד?
שיווק אתרים וקידום בגוגל הוא תהליך מקצועי ממושך, הבא לשפר את דירוג האתר. גוגל שמה לה למטרה לספק לציבור הלקוחות הרחב שלה, חוויה מיטבית של שימוש וגלישה. לשם כך, היא מבצעת כל הזמן תהליכי פיתוח מתקדמים של סוגי אלגוריתמים מתוחכמים, לפיהם נקבעות תוצאות החיפוש של המבקרים בנושאים שונים.

ניתן למנות מעל 200 גורמים המשפיעים על דירוג האתר בגוגל, לכל אחד מהם יש משקל שונה. מעת לעת משנה גוגל את היחס בין המשקל שניתן לכל פרמטר, כך שקידום באינטרנט לחברות נעשה דבר דינמי שיש לתחזק אותו על בסיס קבוע.

באמצעות התאמה של האתר בצורה הנכונה ביותר למנוע החיפוש, ניתן תוך זמן לא רב להופיע במקומות הראשונים. ישנן דרכים שונות באמצעותן אפשר לאתר מהן מילות המפתח החשובות והכלכליות ביותר לחברה מבחינה עסקית. בהתאם, רצוי לכתוב או לשנות את המלל הקיים באתר, להוסיף מאמרי תוכן, לבצע פעולות קידום נוספות וכך ניתן להגיע לתוצאות גבוהות ברשימת החיפוש.

מה כולל קידום אתרים אורגני?
קידום אורגני בגוגל לעסקים נעשה לטווח רחוק, כאשר מי שמקדם את האתר מעוניין להביא לשיפור הדירוג שלו מבחינת איכות ואמינות וליצור כמה שיותר נקודות כניסה וקישורים, ממגוון של מקומות ברחבי הרשת. דירוג האתר נמדד לפי מהירות האתר, התעמקות בתוכן איכותי, התאמה לסלולר ועוד.

היתרון המשמעותי של קידום באינטרנט לחברות, הוא בכך שיש לו השפעה ארוכת טווח. במהלך התהליך בונים לאתר עוד ועוד גולשים, מפנים מאמרים, כתבות תדמית המשפרות את המוניטין ומגדילים את גודל החשיפה ברשת.

לסיכום
את מרבית ההשקעה והמאמצים בפעולות קידום באינטרנט לחברות, מומלץ להפנות לדירוג האתר בתוצאות החיפוש במנועים של חברת גוגל. חשוב לזכור, כי כאשר אתר האינטרנט שלכם מופיע במקומות הראשונים מבין רשימת תוצאות החיפוש של גוגל, יש לכך השפעה רווחית על ידי הנבת לידים טובים, אשר חלק גדול מהם יהפוך לגיוס לקוחות חדשים עבורכם ולהגדלת סך המכירות.