שיווק דיגיטלי וקידום אתרים

קידום אורגני

יש לכם אתר אינטרנט והשקעתם בו לא מעט. קניתם דומיין ואתם משלמים על שטח אחסון, בניתם את האתר ועיצבתם אותו או שנתתם לחברת בנית אתרים לעשות את זה עבורכם ועכשיו אתם נשענים אחורה ומחכים ששטף הלקוחות יגיע לאתר שלכם.
אבל מה לעשות, זה לא יקרה.

בלי קידום אורגני גוגל לא יציג את האתר למחפשים אותו באמצעות ביטויים שונים שמוקלדים אלא יציג אתרים אחרים שכן עשו קידום אורגני.

קידום כזה הוא קידום טבעי, עבודה בתוך האתר ומחוצה לו בכדי למטב אותו למנוע החיפוש. עם חברת Pirsumyashir האתר שלכם יתקדם עוד ועוד בתוצאות החיפוש ויביא לכם גולשים ולקוחות משלמים.

קידום אתרים אורגני ב-95 מילים

אז מהו בכלל קידום אורגני? הנה כמה מילים עליו. בעבר, מנוע החיפוש של גוגל היה בוחן פרמטרים בודדים ומבצע התאמה בין מה שהגולש הקליד לבין אתרם שונים אך היום הוא כבר מתחשב בפרמטרים רבים. איך

האתר נראה?
כמה זמן הגולשים שוהים בכל עמוד ועמוד?
האם יש תיאור בכל עמוד שגוגל יכול להבין אותו?
כמה פעמים ביטוי המפתח המחופש מופיע בדף?
האם התוכן בדף הוא רלוונטי ובעל ערך לגולש ועוד פרמטרים רבים אחרים.

קידום אורגני הוא מיטוב של האתר וכולל עבודה בתוכו ומחוצה לו. הוא כולל עבודה שהופכת את האתר לרלוונטי יותר ויותר עבור ביטויים שונים.

מחפשים חברת קידום? תכירו את Pirsumyashir

אם אתם מחפשים חברה שעושה קידום אורגני הגעתם למקום הנכון. קידום אתרים אורגני הוא עבודה סיזיפית, עבודה שדורשת אסטרטגיה ושינוי שלה בהתאם למתחרים.

קידום אתרים בצורה אורגנית דורש יידע רב ודורש קשרים בתחום בשביל לגייס את הרשת לטובת האתר דרך רשתות חברתיות, דרך קישורים מאתרים שונים וכדומה.
אתם יכולים אומנם לנסות את זה לבד אך אתם עלולים לשלם שכר לימוד יקר בצורת זמן מבוזבז וטעויות.

מצד שני, אתם יכולים לשכור את שירותיה של חברת Pirsumyashir וליהנות מצוות מקצועי שהולך איתכם כל הזמן, צוות איכותי שעושה עבודה רבה בשביל שהאתר שלכם יצליח וגם מראה לכם תוצאות מצוינות.

אז קדימה למה אתם מחכים? זה הזמן ליצור קשר!